Kiek Kainuoja Pakeisti Šarvuotų Durų Spyną?


Jei esate susidūrę su šarvuotų durų spynos gedimu arba tiesiog norite atnaujinti savo namų apsaugą, vienas iš pagrindinių klausimų bus, kiek tai kainuos. Šiame straipsnyje mes nagrinėsime pagrindinius veiksnius, kurie įtakoja šios paslaugos kainą, ir suteiksime jums bendrą supratimą apie tai, kiek turėtumėte tikėtis mokėti.

Kainų rėžiai

 1. Bazinė paslauga: Bazinė šarvuotų durų spynos keitimo paslauga, tai yra paprasta spynos keitimo procedūra be papildomų sudėtingų darbų, gali kainuoti nuo 50 iki 150 eurų.
 2. Aukštesnės klasės spynos: Jei norite įdiegti pažangią spyną su papildomomis saugumo funkcijomis, kaina gali siekti nuo 150 iki 400 eurų arba net daugiau.
 3. Sudėtingesni darbai: Jei durys turi pažeistą rėmą, sugadintus mechanizmus arba reikia keisti visas spynos dalis, kaina gali pakilti nuo 200 iki 600 eurų.
 4. Darbo valandos: Kainą taip pat gali paveikti darbo laikas. Naktinės, šventinių dienų ar savaitgalio paslaugos gali kainuoti daugiau.

Yra keletas situacijų, kai rekomenduojama keisti spyną:

 1. Praradote raktus: Jei nežinote, kur dingo jūsų raktai, geriau būti saugiems ir pakeisti spyną, kad išvengtumėte galimų apgaulių ar įsilaužimų.
 2. Jūsų namuose buvo įsilaužta: Po įsilaužimo reikėtų kuo skubiau pakeisti spynas, ypač jei įtariate, kad vagys gavo prieigą prie jūsų raktų.
 3. Pasikeitė gyventojai: Kai kurie žmonės renkasi pakeisti spynas, kai išsikelia seni nuomininkai arba po skyrybų, kad užtikrintų asmeninį saugumą.
 4. Spyna sena ar sugedusi: Laikui bėgant spynos dėvėjasi, tampa neefektyvios arba pradeda strigti. Tokiais atvejais geriau ją pakeisti, kad išvengtumėte problemų ateityje.
 5. Technologinės pažangos: Jei norite pagerinti namų saugumą, galite pereiti prie modernesnės spynos sistemos, pavyzdžiui, elektroninės spynos, kurios siūlo papildomas saugumo funkcijas.
 6. Rakto kopijų nežinoma: Jei daugelis žmonių turėjo prieigą prie jūsų namų raktų ir nežinote, kiek jų buvo padaryta kopijų, saugumo sumetimais vertėtų pakeisti spyną.
 7. Pakeitus duris ar durelių rėmą: Jei atnaujinote ar pakeitėte duris, kartais naujoji struktūra gali nesuderinti su sena spyna, todėl reikia naujos.
 8. Pereinant prie vieno rakto sistemos: Kai kurie žmonės nori, kad visos jų namų durys būtų atrakinamos vienu raktu, todėl jie keičia spynas, kad visos jos atitiktų.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

1. Ar aš galiu pakeisti spyną pats? Taip, jei turite reikiamus įrankius ir žinių, galite pabandyti pakeisti spyną patys. Tačiau, jei nesate įsitikinęs savo gebėjimais, geriau kreiptis į profesionalus.

2. Kiek laiko užtrunka spynos keitimas? Paprastai šarvuotų durų spynos keitimas trunka nuo 30 minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo konkrečios situacijos sudėtingumo.

3. Ar turiu keisti visą spynos mechanizmą ar tik tam tikras dalis? Tai priklauso nuo pažeidimo tipo. Kartais pakanka pakeisti tik pažeistas dalis, tačiau kartais gali tekti keisti visą spynos mechanizmą.

Pakeisti šarvuotų durų spyną gali kainuoti skirtingai priklausomai nuo daugelio veiksnių. Visada geriausia iš anksto pasitarti su profesionalu, kad gautumėte tikslią kainos įvertinimą ir užtikrintumėte, kad darbas bus atliktas teisingai ir saugiai.

Comments are disabled.